Спільний семінар Konica Minolta і Mondi

28 вересня в конференц-залі №1 виставки REX-2011 відбувся спільний семінар компаній Konica Minolta і Mondi «Вибух кольору», на якому відвідувачам розповіли про флагмани лінійки продуктивних цифрових машин Konica Minolta, а також про продукцію паперового гіганта Mondi.
Відкрив же семінар керівник напрямку продажів продуктивних систем компанії «Коніка Мінолта Україна» Віталій Войтович з презентацією рішень для цифрового друку Konica Minolta. Він акцентував увагу аудиторії на фірмовій технології виробництва тонера для лазерних принтерів High Chroma, який використовується в ЦПМ Konica Minolta bizhub PRESS C70hc.

Істотне переваги даного тонера – в підвищеному колірному охопленні, який перевищує (за словами доповідача) аналогічний параметр для офсетного друку. Більш того, колірний обхват тонера High Chroma наближається до стандарту sRGB, який використовується для передачі кольорів на екранах дисплеїв. Система bizhub PRESS C70hc підтримує дозвіл 1200×1200 dpi (8 біт) і адаптивну цифрову технологію обробки растрів S.E.A.D. II – поліпшену технологію роботи з кольором компанії Konica Minolta, яка гарантує цветовоспроизведение виняткової якості на швидкості до 71 стор. A4 в хвилину.
Також, Віталій Войтович розповів про переваги флагмана лінійки продуктивних систем Konica Minolta – bizhub C8000. За словами доповідача, дана машина цілком здатна конкурувати з офсетними друкованими машинами аналогічного формату. Звичайно, в межах невеликих тиражів. Головні аргументи того – швидкість друку, складова 80 стор. / Хв., А також високий макс. поріг маси паперу – 350 г / м2.
Наступною на порядку денному значилося презентація всесвітньо відомого виробника паперу Mondi. Доповідь представника російського відділення Mondi Василя Леонова і глави представництва Mondi в Україні Валерія Мельниченко мав назву «Тенденції друкованого ринку. Продукти компанії Mondi для цифрового друку ».
Далі були приведені цифри, взяті з досліджень ринку, проведених компанією Pira International: в 2008-му році падіння ринку офсетного друку без сушіння (coldest) склало 16,1%. При цьому зростання ринку цифрового друку (як струменевого, так і Тонерний) склав 66,7%. Сумарний дохід від надання послуг цифрового друку в світі на сьогодні становить близько 10% (для офсетного друку – 50%), в 2013 році цей показник становитиме 16%, а до 2018 року доходи цифровий і офсетного друку, швидше за все, зрівняються.
Після закінчення презентації була проведена вікторина, переможці якої отримали сувеніри від компанії Mondi, а одна з відвідувачок презентації виграла домашній принтер виробництва Konica Minolta. Фахівці ТОВ “ІНФОЛ” також були присутні на презентації.