Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» відбулася 15-17 березня 2018 року

15-17 березня 2018 року відбулася Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» в Київському Палаці дітей та юнацтва. Виставка пройшла за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Учасників виставки особисто привітав Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень.

Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 758 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу.
27 виробників і постачальників засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для сфери освіти та науки, видавництв презентували, комплексні рішення для закладів освіти, програмне забезпечення, меблі, техніку, обладнання, прилади та моделі від українських і світових брендів.
Компанія «ІНФОЛ» продемонструвала обладнання для лінгафонних кабінетів, це найсучасніші програмні та програмно-апаратні цифрові комплекси для вивчення іноземних мов. Сучасні мовні лабораторії та розробки від компанії LAIN S.R.L (Італія) відомі на весь світ. Зокрема, на виставці, відвідувачів дуже зацікавив програмний комплекс NIBELUNG, це вже відомий і популярний в Україні спеціалізований програмний продукт для лінгафонного кабінету. Оновлена версія програми NIBELUNG дозволяє працювати з планшетами на ОС Android, створювати базу даних учнів, тощо… Детальніше

Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» 2018
9 міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» 2018. У стенда

На фото зліва направо: Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень; директор італійської компанії LAIN S.R.L., Донато Лоруссо (LAIN S.R.L. Italy – відомий європейський виробник обладнання і програмного забезпечення для лінгафонних кабінетів); менеджер компанії «ІНФОЛ» Євген Черненко.

Відтепер програмний комплекс NIBELUNG може модернізуватись апаратними засобами IDL audio (LAIN S.R.L.) для передачі аналогових звукових сигналів, між викладачем і студентами по окремо виділеній дротовій аудіомережі, для підвищення якості мовного усного спілкування у класі.
Лінгафонні комплекси «IDL audio» та «IDL digital» також були презентовані на виставці, і стали об’єктом особливої зацікавленості серед фахівців і професіоналів.
Упродовж трьох днів виставку відвідало понад 14 тисяч осіб. Виставка стала ведучим майданчиком, на якому продемонстровані здобутки, просуваються нові форми та технології науково-освітньої діяльності, обговорюються актуальні питання якісного реформування освіти, використання міжнародного досвіду інноваційної діяльності, впровадження сучасних інформаційних освітніх технологій, інтерактивних методів навчання та електронних ресурсів, налагоджується плідна співпраця.
По результатам виставки, компанії ІНФОЛ та LAIN S.R.L. Italy, були відзначені дипломами за активну інноваційну діяльність у підвищенні якості навчально-виховного процесу.