Під час комплектації обладнання для лінгафонного кабінету (мовної лабораторії), дуже важливо підібрати «правильну гарнітуру»!
При виборі гарнітури (навушники з мікрофоном) для використання в лінгафонному кабінеті, необхідно звернути увагу на деякі характеристики цього пристрою.
По перше, навушники і мікрофон повинні бути об’єднані у єдиний пристрій, з винесеним мікрофоном прикріпленим до головного телефону. Така компоновка забезпечує найкращу шумоізоляцію і якість звуку.
Мікрофон повинен бути односпрямований, для того щоб вловлював мовлення тільки одного учня.
Акустичне оформлення гарнітури – закритого типу. Навушники не пропускають зовнішні шуми і забезпечують максимальну звукоізоляцію, що дуже важливо в лінгафонному кабінеті, при одночасній роботі декількох учнів.
Тип конструкції: повнорозмірна. Повний обхват вуха, для комфортної тривалої роботи.
Бажано щоб корпус гарнітури був литим і виготовлений у зносостійкому (антивандальному) виконанні, з гнучким металевим регульованим оголов'ям, оздобленого м’якою шкірою або якісним шкірозамінювачем, для можливості тривалого використання і зручного догляду.
Знімні м’які накладки для навушників зі шкіри або якісного шкірозамінювача, для можливості тривалого використання, зручного догляду і заміни при необхідності.

Досвід

Найчастіше виходять з ладу кабель гарнітури, який під’єднується до комп’ютера і роз’єми. Тому при виборі, бажано звернути увагу на товщину кабелю, його щільність, гнучкість, особливо в місцях з’єднання з роз’ємами.

Роз’єми для підключення гарнітури до комп’ютера можуть бути:

- jack 1 X 3,5 мм, TRRS - це 4-піновий комбінований аудіо-роз'єм, що використовується в сучасних ноутбуках, планшетах, смартфонах;

- jack 2 X 3,5 мм, TRS - два 3-пінових аудіо-роз'єма, окремо для мікрофона і навушників, використовується в стаціонарних комп’ютерах, деяких ноутбуках;

- USB plug – універсальний коннектор, підходить до будь якого комп’ютера, де використовуються USB порти.

Рекомендуємо!