Понад 20 років одним із головних напрямків діяльності компанії «ІНФОЛ» - це постачання офісної техніки, запасних частин та витратних матеріалів до неї , сервісне обслуговування та ремонти.

   Своїм головним завданням ми бачимо впровадження на ринок України надійної офісної техніки з подальшим кваліфікованим сервісним обслуговуванням по оптимальному співвідношенню ціна / якість , що відкриває безмежні можливості в світі цифрових технологій, створення унікальних рішень, та звільняє час наших партнерів і клієнтів для професійного та фінансового розвитку їх компаній.
З 1998 року компанія «ІНФОЛ» є партнером «Коніка Мінолта». За ці довгі роки співпраці компанія «ІНФОЛ» багато разів була номінована як краща компанія року по певним напрямкам співробітництва та на сьогоднішній день впевнено відноситься до 10 найкращих партнерів «Коніка Мінолта» в Україні зі статусом «ELITE PARTNER» з повноваженнями ОФІЦІЙНОГО СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ КОНІКА МІНОЛТА .
В нашій компанії працюють кваліфіковані співробітники та сертифіковані фахівці з сервісу, які постійно проходить професіональну перепідготовку в області продажу, технічного обслуговування офісної техніки і тому завжди готові надати кваліфіковану консультацію та допомогти замовнику з оптимальним вибором .

   На даний момент сервісні фахівці компанії «ІНФОЛ» супроводжують та забезпечують безперебійну роботу понад 1000 одиниць офісної техніки по Полтаві та Полтавській області з максимальною ефективністю при мінімальних витратах.

ОСНОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ:
ПОСТАЧАННЯ ВСЬОГО СПЕКТРУ ОФІСНОЇ ТЕХНІКИ
НАВЧАННЯ ПЕРСОНАЛУ ЗАМОВНИКА РОБОТІ З ТЕХНІКОЮ
СВОЄЧАСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИТРАТНИМИ МАТАРІАЛАМИ І ЗАПАСНИМИ ЧАСТИНАМИ ДО ОФІСНОЇ ТЕХНІКИ
ПРОВЕДЕННЯ ГАРАНТІЙНИХ ТА ПІСЛЯГАРАНТІЙНИХ РЕМОНТІВ ОФІСНОЇ ТЕХНІКИ
НАДАННЯ ОФІСНОЇ ТЕХНІКИ В ОРЕНДУ
ЗАПРАВКА ТА ВІДНОВЛЕННЯ КАРТРИДЖІВ

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

• досвідчений, професійний і активний колектив;
• безпосередня співпраця з виробниками світових брендів або їх офіційними представниками;
• сучасна матеріально-технічна база, що забезпечує максимально швидку і ефективну логістику;
• найкоротший час реакції на Вашу проблему ! Ми завжди поряд!