Створені у 1996 році. Накопичений роками досвід дозволяє виконувати роботи з обслуговування, ремонту, модернізації та супроводу комп'ютерної техніки якісно і оперативно. Розробка та впровадження комп'ютерних систем різної складності, побудова комп'ютерних мереж, створення та супровід складних проектів конференц систем та техніки для навчання (робототехніки та лінгафонних кабінетів) - все це дозволяє досвід та кваліфікація наших фахівців.

  Партнерський підхід до кожного клієнта
  Досвід та обладнання
  Мотивовані, висококваліфіковані фахівці, віддані своїй роботі

 


 

Роки нашої історії…

Створенно товариство "ІНФОЛ" де її основним завданням було не стільки продаж комп'ютерної та орг техніки, а створення надійних послуг у впровадженні рішень на базі сучасної комп'ютерної техніки, навчання споживачів комп'ютерної техніки використанню цих рішень та її оперативного сервісного обслуговування. Знання і попередній досвід дозволяв профессійно вирішувати питання пов'язані з впровадженням технологій комп'ютерної безпеки та захисту даних.

1996

Набуття досвіду міжнародної діяльності спільно з словацьким виробником комп'ютерної техніки фірмою "TESCO" та регіональним продавцем копіювальної техніки DEVELOP. Метою цих партнерських відносин було досягнення професійного рівня продаж на основі довгострокового співробітництва та довіри між партнерами.

1997

Товариство «ІНФОЛ» стає партнером «Коніка Мінолта». За роки співпраці товариство «ІНФОЛ» багато разів була номінована як краща компанія року по певним напрямкам співробітництва та на сьогоднішній день впевнено відноситься до 10 найкращих партнерів «Коніка Мінолта» в Україні зі статусом «ELITE PARTNER» з повноваженнями ОФІЦІЙНОГО СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ КОНІКА МІНОЛТА.

1998

Партнерство з компанією "ВЕРСІЯ" (м.Київ) яка з 1996 по 2009 рік була одним з кращих збирачів і сертифікованим українським виробників бренду комп'ютерної техніки IQ. Навчання на заводі компанії "ВЕРСІЯ" дало багатий досвід для підвищення рівня кваліфікації наших фахівців та дало багато до кадрового зростання товариства «ІНФОЛ».

1999

Товариство "ІНФОЛ" стає партнером корпорації Майкрософт і наші фахівці отримують можливість безпосередньо спілкуватися з розробниками корпорації Майкрософт і тим самим постійно підвищувати рівень сервісного обслуговування наших клієнтів з застосування найпопулярнішої операційної системи в світі. У тому же році наши фахівці удосконалюють свої знання у сервісних центрах та гарантійних центрах TOSHIBA,ASUS,MSI.

2011

Підготували новий напрямок розвитку товариства "ІНФОЛ" - встановлення, налагодження та сервісне обслуговування лінгафонних кабінетів для тестування та тренінгу з різних навчальних дисциплін і професійних видів діяльності. Постійна участь у міжнародних виставках сучасних закладів освіти доказує рівень професійних знань і досвіду в цьому напрямку наших фахівців.

2014

 


 

   Сертифікати та дипломи підтверджують кваліфікацію
  Післяпродажне сервісне обслуговування
  Діагностика, профілактика та ремонт офісної оргтехніки

Головна політика товариства "ІНФОЛ" це:  Висока якість наших товарів і послуг.  Пропозиція новітніх рішень. Задоволений клієнт і довготривала співпраця!

 


 

Популярні відео у мережі про створені проекти ТОВ "ІНФОЛ"

Lingafon cabinet Trostynec
Відкриття нового лінгафонного кабінету в Загальноосвітній школі I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області