Компанія «Інфол» прийняла участь у виставці «Інноватика в сучасній освіті – 2013»

З 22 по 24 жовтня 2013 р. у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» проходила П’ята ювілейна Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті – 2013».
Традиційно наша компанія приймала безпосередню участь в цьому заході і презентувала найсучасніші розробки провідних світових розробників і виробників програмного забезпечення і обладнання для лінгафонних кабінетів.
Компанія «Інфол» є офіційним представником лінгафонних комплексів «Нібелунг» і «Tecnilab Group» в Україні.
Дуже багато відвідувачів і учасників виставки зацікавились стендом нашої компанії, на якому були змодельовані діючі, повноцінні лінгафонні кабінети «Нібелунг» і «Tecnilab IDM Premium IDL» (робоче місце вчителя і два робочих місця студента). Тобто можна було реально випробувати і продемонструвати всі функції і можливості кабінетів, що викликало особливий, живий інтерес серед гостей виставки.
Даними комплексами цікавилися керівники вищих та середніх навчальних закладів, представники приватних лінгвістичних шкіл та учбових центрів, викладачі та студенти.
За результатами виставки компанія «ІНФОЛ» була нагороджена дипломом «За активну участь і представлення освітніх інноваційних технологій»
Більш детальну інформацію про лінгафонні кабінети можна прочитати на сторінках нашого сайту.