Лінгафонні кабінети від компанії ІНФОЛ-СЕРВІС на міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті», яка відбулася 22-24 жовтня 2019 року

22-24 жовтня 2019 року відбулася Одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Десята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» в Київському Палаці дітей та юнацтва.
Виставка пройшла за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Привітання учасникам, організаторам і гостям виставки надіслали Голова Верховної Ради України Разумков Дмитро Олександрович, заступник Міністра освіти і науки України Мандзій Любомира Степанівна, Президент Національної академії педагогічних наук України Кремень Василь Григорович.
Цьогорічні інноваційні здобутки представили 560 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Франції, США, Білорусії.
24 виробники й постачальники засобів навчання, сучасних програм і рішень для сфери освіти й науки, видавництва, освітні портали продемонстрували інтерактивне робоче місце вчителя, електронні підручники й освітні ігрові ресурси, роботи-конструктори й цифрове обладнання для STEM-освіти, рішення для Нової української школи від українських і світових виробників, найсучасніші зразки техніки й програмного забезпечення, обладнання для лінгафонних і комп’ютерних класів
Компанія ІНФОЛ-СЕРВІС презентувала найсучасніші програмні та програмно-апаратні цифрові комплекси для оснащення лінгафонних кабінетів та аудиторій для вивчення іноземних мов. Сучасні мовні лабораторії та розробки від компанії LAIN S.R.L (Італія) відомі на весь світ. Зокрема, на виставці, відвідувачів дуже зацікавив лінгафонний кабінет на основі спеціалізованого програмного забезпечення NIBELUNG (LAIN S.R.L., Італія) , яке вже стало популярним в Україні. Апаратний лінгафонний комплекс IDL AUDIO (LAIN S.R.L., Італія) який теж був презентований на виставці, відрізняється простотою в установці і роботі, якістю аудіо сигналу, і довговічністю завдяки металевим «антивандальним» корпусам аудіоблоків.
Крім того, вперше на виставці було представлено програмно-апаратний (комбінований) лінгафонний кабінет IDL NIBELUNG, який увібрав в себе всі переваги апаратного комплексу IDL AUDIO і програмного NIBELUNG. Широкі функціональні можливості і продумане програмне забезпечення перетворюють комплекс в ідеальний інструмент для навчання. Більш детально на сторінках нашого сайту
Упродовж трьох днів виставку відвідало понад 11 тисяч осіб. Учасники й відвідувачі виставки отримали неоціненний досвід, що сприятиме налагодженню ділових контактів із розвитку науково-методичних досліджень, академічного обміну між педагогами, науковцями, студентами й школярами, обговоренню аспектів упровадження сучасних технологій, методик безпосередньо в процес оновленого освітнього змісту.