Компанія «Інфол» презентувала лінгафонні кабінети на 3 Міжнародній виставці «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2012»

1 березня 2012 року у Виставковому центрі «КиївЕскпоПлаза» відбулося урочисте відкриття Третьої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2012».
Третя Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2012» є одним із найбільш помітних та масштабних презентаційних заходів в українській освітній галузі.

Цього року вона стала місцем зустрічі представників 775 провідних навчальних закладів, видавництв, центрів, асоціацій та підприємств з усіх регіонів України, а також учасників з Російської Федерації, Чеської Республіки, Естонської Республіки, Швейцарської Конфедерації, Словацької Республіки, Республіки Польща, Сполучених Штатів Америки.
Виставку супроводжувала велика змістовна тематична програма, яка включала семінари, науково-практичні конференції, «круглі столи», майстер-класи, презентації на стендах - всього 137 заходів, на них відбулося обговорення нагальних проблем подальшого удосконалення процесу навчання і виховання, упровадження інформаційних технологій і педагогічних новацій, обмін досвідом практичної роботи та здобутками кращих навчальних закладів. Семінари, науково-практичні конференції відвідало понад 9 тисяч осіб.
Компанія «ІНФОЛ» третій рік поспіль приймає участь в міжнародних освітянських виставках. І цей рік не став виключенням. Наша компанія презентувала на Третій Міжнародній виставці «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2012» - новітні розробки.
Це – програмний мультимедійний лінгафонний кабінет - NIBELUNG, і потужну мультимедійну лінгафонну лабораторію TECNILAB IDM Premium IDL (Італія). (детальніше на сторінках нашого сайту). Величезний інтерес викликали лінгафонні кабінети серед учасників і гостей виставки. Даними комплексами цікавилися керівники навчальних закладів, представники приватних лінгвістичних шкіл, викладачі та студенти. На стенді  були представлені як діючі моделі (робоче місце викладача і два робочих місця учня), тобто можна було реально показати і випробувати всі функції і можливості кабінетів, що викликало особливий, живий інтерес серед відвідувачів виставки.
За результатами виставки компанія «ІНФОЛ» була нагороджена Дипломом „За активну роботу з модернізації системи освіти”. Директор компанії «ІНФОЛ» був нагороджений Почесною грамотою „За плідну організаторську діяльність з підвищення якості національної освіти”.
Протягом трьох днів роботи виставки її відвідало понад 20 тисяч осіб. Вона була цікавою і змістовною як для широкої громадськості, фахівців, так і для випускників шкіл і студентів.
Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2012» за своїм фаховим і науковим рівнем, поставленими на розгляд проблемами пріоритетного розвитку галузі освіти по праву отримала суспільне визнання і є найбільш рейтинговою та широкомасштабною освітянською виставкою в Україні.