Компанія «Інфол» представила на виставці нові лінгафонні кабінети

Компанія «Інфол» представила на виставці нові лінгафонні кабінети IDM Premium і Dialog NIBELUNG.

17-19 БЕРЕЗНЯ 2010 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Міжнародна виставка «СУЧАСНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ-2010».Організатори виставки - Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ». Виставка представила 460 кращих освітніх закладів та виробників продукції для освіти з 22 регіонів України, Росії, Польщі, країн Прибалтики, Аргентини, Америки.

В тому числі:
387 - університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, профтехучилищ, шкіл, гімназій, ліцеїв;
17 - науково-методичних центрів і міжнародних установ;
22 - регіональних органів управління освітою;
34 - підприємств, фірм, видавництв, засобів масової інформації.
У церемонії урочистого відкриття виставки взяли участь і оглянули експозицію Президент Національної академії педагогічних наук України В.Г. Кремень, перший заступник начальника Управління гуманітарної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України О.М. Гуржій, директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України А.А. Удод, директор департаменту Мінагрополітики України Т.Д. Іщенко.
Компанія «Інфол» брала участь у виставці спільно з Кременчуцьким педагогічним училищем ім. А.С.Макаренко, представляючи на стенді лінгафонний кабінет IDM Premium (Італія) і Dialog NIBELUNG.
Цей кабінет був встановлений в училище в листопаді 2008 року і успішно використовується в процесі навчання іноземних мов. Було проведено спільний семінар-презентація на тему «Кабінет іноземної мови нового типу», на якому виступили представники Кременчуцького педагогічного училища і маркетинг-менеджер компанії «Інфол» Євген Черненко. Величезний інтерес викликали лінгафонні кабінети серед навчальних закладів різних рівнів і напрямків. Даними комплексами цікавилися керівники навчальних закладів, представники приватних лінгвістичних шкіл, викладачі та студенти. На стенді кабінети були представлені як діючі моделі (робоче місце викладача і два робочих місця учня), тобто можна було реально показати і випробувати всі функції і можливості кабінетів, що викликало особливий, живий інтерес серед відвідувачів виставки.
За результатом виставки компанія «Інфол» була нагороджена Дипломом «За вагомий внесок у модернізацію національної системи освіти», Євген Черненко (маркетинг-менеджер ТОВ «Інфол»), був нагороджений Почесним дипломом «За активну науково-методичну діяльність з удосконалення процесу навчання і виховання ». Дипломи були вручені від імені Заступника міністра освіти і науки та Президента Національної академії педагогічних наук України.