Лідер сегменту друку фотокниг від Konica Minolta на Київському фотоярмарку 2011

ДП «Коніка Мінолта Україна» запропонувала власний варіант оптимального обладнання для повнокольорового продуктивного друку за вимогою. На стенді партнера бренду – компанії «Копі Трейд» у рамках міжнародного Київського фотоярмарку 2011, який проходив з 5-го по 8-е травня у Міжнародному Виставковому центрі, було представлено бестселер продаж – цифрову повнокольорову продуктивну систему Konica Minolta bizhub PRESS C6000.

За словами Продукт-менеджера ДП «Коніка Мінолта Україна» Григорія Матрука, продуктивна система для повнокольорового комерційного друку є лідером продажів у даному сегменті: «Konica Minolta bizhub PRESS C6000 забезпечує цифровий повнокольоровий друк за вимогою зі швидкістю друку до 60 сторінок за хвилину на матеріалах щільністю від 64 до 300 г/м2, включаючи крейдований папір та дизайнерський картон, у тому числі, і друк через дуплексний пристрій.

Просте управління, доступні настройки контролеру друку за вибором користувача, проста система калібрування та профілювання апарату за допомогою додаткового обладнання iOne – усе це робить нашу систему оптимальним варіантом для виробництва фотокниг будь-якого формату аж до SRА3 та навантаженнями друку до 300 тисяч копій за місяць» – говорить пан Матрук.

За словами Григорія Матрука, дане обладнання ідеально підходить для виготовлення будь-якої друкованої продукції – від візиток та календарів з афішами до буклетів та фотокниг. Функції букетного фінішера та стиплера (сортування, перфорація, фальцювання та скріплення на скобу) дозволяють застосовувати Konica Minolta bizhub PRESS C6000 і для виготовлення корпоративних повнокольорових журналів та брошур накладом до 500 екземплярів. «Серед наших клієнтів – центри оперативного друку, фотоцентри, типографії по всій Україні», додає Пан Матрук.

Також, Продукт-менеджер ДП «Коніка Мінолта Україна» Григорій Матрук зазначив, що з початку 2011 року, компанія вже інсталювала 4 такі системи, а зовсім нещодавно – презентувала ще 2 продуктивні новинки – Konica Minolta bizhub PRESS C70hc (із революційно новим тонером High Chroma) та Konica Minolta bizhub PRESS C8000 (зі швидкістю друку до 80 стор./хв. та підтримкою матеріалів до 350 г/м2).

Контакт: Бєлов Константин, ТОВ ІНФОЛ, м. Полтава
Телефон: (0532) 609-884